Kajakarstwo

Leniwego spływu kajakiem z widokiem na morenowe wzgórza, gęste lasy i malownicze wioski nie można sobie na Mazurach odmówić. Początkujący kajakarze powinni wybrać się najpierw na spacer po którymś z mazurskich jezior, z Bogaczewa najlepiej po Jeziorze Niegocin, a dopiero potem ruszyć na dłuższą wyprawę.

Wypożyczalnie sprzętu wodnego znajdują się m.in. we wsi (Bogaczewo 17-Marina "EVELYN"), w Wilkasach (ul Niegocińska 7) i Giżycku (ul. Suwalska 6c, ul. Moniuszki 22).

Dzieciom i początkującym kajakarzom zaleca się trasy nie przekraczające 20 km na dzień, zdobywszy niejakie doświadczenie, mogą zdecydować się na pokonanie 25-30 km odległości, oczywiście biorąc pod uwagę stopień trudności trasy.

Dodaj opinię

Sprzęt wodny

skuter wodny: 15 minut - 100zł/30 minut – 190 zł/1

rower wodny:15 PLN / h

łódź wiosłowa:10 PLN / h

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Mazury są zbyt piękne, by oglądać je z pozycji horyzontalnej - a zatem wiosła w dłoń i kajaki na wodę! Zróżnicowanych szlaków wodnych i ciekawych wariantów tras w polskiej Krainie Wielkich Jezior jest od groma. Zarówno rozległych akwenów, jak też wąskich kanałów. Osobom mało doświadczonym poleca się dawkę do 20, maksymalnie 30 kilometrów dziennie do pokonania.

Kajakarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kajakarstwo, zobacz gdzie w Bogaczewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kajakarstwo.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kajakarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij