Park Wodny Wilkasy

Nowoczesny kompleks sportowo-wypoczynkowy, zarządzany przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Jak już sama nazwa wskazuje, jego największym wabikiem jest pływalnia, bogata w najróżniejsze atrakcje. Jednak coś dla siebie znajdą tutaj nie tylko amatorzy wodnych aktywności.

Główny basen ma wymiary 25 na 12,5 metra, przygotowano tutaj 6 torów do pływania. Przy czym pełnowymiarową długość mają tylko dwa z nich. Reszta jest krótsza o niespełna 8,5 m. Pozostałą przestrzeń wykorzystano do budowy wysepki z jacuzzi, sztucznej, 15-metrowej rwącej rzeki oraz kilku hydromasaży. Głębokość niecki wynosi od 0,8 do 1,8 m. W parku wodnym znajdują się jeszcze dwie sauny (sucha i parowa), mini-basen z atrakcjami dla maluchów oraz kręta, 30-metrowa zjeżdżalnia.

A to dopiero początek - kolejnym atutem jest hala sportowa o powierzchni 700 m². Jest tu miejsce do gry we wszystkie najpopularniejsze sporty zespołowe oraz szereg przyrządów do ćwiczeń - w tym ścianka wspinaczkowa o wysokości 9 m i szerokości 13 m, przeznaczona dla maks. 6 osób. Do tego dochodzą siłownia, sala do ćwiczeń fitness, oraz kręgielnia z dwoma torami bowlingowymi i stołem bilardowym.

Park Wodny Wilkasy jest - jak przekonują włodarze gminy Giżycko - w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dodaj opinię

Wstęp do części basenowej Parku Wodnego Wilkasy:

 • bilety normalne - 10-15 zł ; całodniowy 35 zł
 • bilety ulgowe - 6-10 zł
 • bilety rodzinne - 21-27 zł model 2+1 ,23-30 zł model 2+2 , 25-36 zł model 2+3

Kręgielnia w Parku Wodnym Wilkasy:

 • bowling od poniedziałku do czwartku - 30 zł/h za jeden tor, 48 zł/h za dwa tory
 • bowling od piątku do niedzieli - 40 zł/h za jeden tor, 64 zł/h za dwa tory
 • gra w bilarda - 6 zł/h

Ćwiczenia na siłowni - w cenie biletu na basen lub 8 zł/h

Wynajęcie sali gimnastycznej - 60 zł/h

Wspinaczka na ściance - 6 zł/h , +10 zł/h za asekurację instruktora

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Centrum sportu i rekreacji, gdzie pierwsze skrzypce gra pływalnia. Wśród atrakcji basenu znajdują się m.in. dzika rzeka, jacuzzi, zakręcona zjeżdżalnia, tory sportowe, czy strefa dla małych dzieci. Na terenie obiektu funkcjonują ponadto hala sportowa, ścianka wspinaczkowa, dwie różnego typu siłownie oraz kręgielnia. Park Wodny jest przyjazny niepełnosprawnym.

Park Wodny Wilkasy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Wodny Wilkasy, zobacz gdzie w Bogaczewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Wodny Wilkasy.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Park Wodny Wilkasy. Redakcja serwisu www.bogaczewo.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 6-10 zł
  Park Wodny Wilkasy cena biletu ulgowego: 6-10 zł
 • 10-35 zł
  Park Wodny Wilkasy cena biletu normalnego: 10-35 zł
 • 21-36 zł
  Park Wodny Wilkasy cena biletu rodzinnego: 21-36 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Wodny Wilkasy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij