Wędkarstwo

Mazury to wymarzone miejsce dla wędkarzy. Mogą tu złowić m.in. szczupaka, okonia, leszcza, płoć, suma, lina, jesiotra i wiele innych, smacznych ryb.

W Bogaczewie, nad Jeziorem Niegocin oczywiście będą mieć ręce pełne roboty. Ci, którzy dopiero chcieliby poznać arkany wędkarstwa i nie posiadają niezbędnego wyposażenia, mogą wybrać się w rejsy wędkarskie, urządzane przez czarter jachtowy w Wilkasach.

Pod okiem doświadczonych wędkarzy nauczą się technik łowienia ryb, zapoznają z obsługą specjalistycznego sprzętu, poznają wiele mazurskich akwenów. A kiedy okrzepną nieco jako adepci wędkarskiej sztuki, mogą zakupić w czarterze zezwolenia wędkarskie.

Dodaj opinię

Sprawdzona i wypróbowana skutecznie przez wiele pokoleń metoda na dłuższą chwilę relaksu zażywanego nad wodą. Na Mazurach wędkarze łowią m.in. szczupaki, sumy, jesiotry, okonie i wiele innych. Metod i technik wartych wypróbowania lub do nauczenia się od miejscowych jest bez liku - tylko trzeba koniecznie zadbać o stosowne zezwolenia i zważać na okresy ochronne.

Wędkarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo, zobacz gdzie w Bogaczewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo.
  • 11-500 Bogaczewo
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij